Филтри -

Градежни машини Liebherr од Кина

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

46 огласа: Градежни машини Liebherr од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1350 Дофат на стрела 3 м Дофаќач 70 м Носивост 350000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 10196 м/ч Сила
Кина, Hefei
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 11500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.890 €
Автодигалка
Модел 50 Ton Crane
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел LTM 1300
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.720 €
Багер гасеничар
Носивост 20000 кг
Година Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 9000 км Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1350 Дофат на стрела 29 м Дофаќач 70 м Носивост 250000 кг Капацитет на крајот на стрелата 350 т
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 19 м Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 05/2009 Километража 71500 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
автодигалка Liebherr LTM1220-5-2
1
Контактирајте го продавачот
600.000 US$ EUR ≈ 553.300 €
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 30 м Носивост 220000 кг
Година 03/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
автодигалка Liebherr LTM1220-5-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 30 м Носивост 220000 кг Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар Liebherr LR1280 кран гасеничар Liebherr LR1280 кран гасеничар Liebherr LR1280
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 90.5 м Дофат на стрела 87 м Дофаќач 87 м Носивост 280 кг Капацитет на крајот на стрелата 280 т
Година 2005 Километража 8000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20 US$ EUR ≈ 18,44 €
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Achieve Innovations
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.670 €
Натоварувач со тркала
Носивост 17.27 кг Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Bumar Висина на подигање 188 м Дофат на стрела 136 м Дофаќач 100 м Носивост 1200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 12 т
Година 07/2013 Километража 39000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
580.000 US$ EUR ≈ 534.900 €
Автодигалка
Носивост 400000 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м Носивост 220000 кг
Година 2012 Километража 4565 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Носивост 300000 кг
Година 03/2008 Километража 1306 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
автодигалка Liebherr автодигалка Liebherr автодигалка Liebherr
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 07/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
автодигалка Liebherr LTM1500-8.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м Носивост 220000 кг
Година Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 36 м Носивост 200000 кг
Година 1996 Километража 5680 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 63 м Носивост 500000 кг
Година 2011 Километража 2160 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 63 м Носивост 500000 кг
Година 2011 Километража 2160 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м Носивост 250000 кг
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се