Филтри -

Градежни машини Liebherr - Казахстан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини Liebherr - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.770 € KZT 12.000.000 KZT
Машина за дупчење
Година 1978 Километража Сила
Казахстан
кула кран Liebherr 154 EC-H6
1
Контактирајте го продавачот
118.800 € KZT 60.000.000 KZT
Кула кран
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 50 м
Година 2005 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 750000 кг
Година 2011 Километража Сила
Казахстан, Bautino
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се