Филтри -

Градежни машини Liebherr од Италија

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

64 огласа: Градежни машини Liebherr од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2009 Километража 11000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Машина за положување цевки
Година 1999 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Liebherr LTM1090-4.1 автодигалка Liebherr LTM1090-4.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1090-4.1 Носивост 90000 кг
Година 2009 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Товарач гасеничар
Година 2001 Километража 1617 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2003 Километража 21000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 2008 Километража 3073 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Багер на тркала
Година 1990 Километража 11459 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 18042 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 15679 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 896 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 16450 м/ч Сила
Италија, Rome
автодигалка Liebherr LTL1030 автодигалка Liebherr LTL1030
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1991 Километража 25300 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 14600 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2004 Километража 21788 м/ч Сила
Италија, Rome
автодигалка Liebherr LTM 1400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1991 Километража Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 37.4 м Дофаќач 28 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1999 Километража Сила
Италија, Rubano
автодигалка Liebherr LTM 1050-3.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1050-3.1 Висина на подигање 38 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг
Година 2008 Километража 155000 км Сила
Италија, Trieste
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2012 Километража Сила
Италија, Rome
натоварувач со тркала Liebherr L574
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
кула кран Liebherr 26 H
1
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Кула кран
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 28 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Albinea
автодигалка Liebherr LTM 1055-3.1 автодигалка Liebherr LTM 1055-3.1 автодигалка Liebherr LTM 1055-3.1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 40 м Носивост 55000 кг
Година 2004 Километража 16500 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка Liebherr LTM 1125
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1987 Километража Сила
Италија, Udine -UD
натоварувач со тркала Liebherr L 566-460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
натоварувач со тркала Liebherr L531
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи