Филтри -

Градежни машини Liebherr од Хрватска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Liebherr од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2009 Километража 11919 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 13822 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Железнички багер
Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 8418 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
540.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел 1250-1
Година 2003 Километража 115948 км Сила
Хрватска, Brezje
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 12245 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Железнички багер
Година 2008 Километража 13743 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
автодигалка Liebherr LTM 1050 автодигалка Liebherr LTM 1050
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Ltm 1050 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31 м Дофаќач 40 м Носивост 50 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1987 Километража 30 м/ч Сила
Хрватска, Mlini
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2010 Километража 11825 км Сила
Хрватска, Split
натоварувач со тркала Liebherr L531
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1986 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
автодигалка Liebherr LT1055 автодигалка Liebherr LT1055 автодигалка Liebherr LT1055
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 1979 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1982 Километража 12675 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10666 м/ч Сила
Хрватска, Kistanje
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се