Филтри -

Градежни машини Liebherr од Грција

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини Liebherr од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 55 м
Година 1984 Километража 106000 км Сила
Грција, Chalkida
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Ltm 1050 Висина на подигање 58 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1990 Километража Сила
Грција
багер гасеничар Liebherr R902
1
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 11980 м/ч Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2010 Километража 11544 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
автодигалка Liebherr LTM 1080 автодигалка Liebherr LTM 1080 автодигалка Liebherr LTM 1080
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM080 Висина на подигање 48 м Дофат на стрела 44 м
Година 04/2000 Километража 150000 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 9000 м/ч Сила
Грција, Athens
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 5000 м/ч Сила
Грција, Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 112 м Капацитет на крајот на стрелата 800000 т
Година Километража Сила
Грција, Thessaloniki
кран гасеничар Liebherr LR 1400-2 кран гасеничар Liebherr LR 1400-2 кран гасеничар Liebherr LR 1400-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 400000 кг Капацитет на крајот на стрелата 400 т
Година 2010 Километража 6800 м/ч Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1140 Висина на подигање 45 м Дофаќач 20 м Капацитет на крајот на стрелата 140 т
Година 1988 Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LG 1750
Година 10/2010 Километража 2713 м/ч Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1045 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 16 м Носивост 45000 кг
Година 10/1986 Километража Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1160 Висина на подигање 45 м Дофаќач 35 м Носивост 160000 кг
Година 10/1986 Километража Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500 8.1 Висина на подигање 50 м Дофаќач 63 м Носивост 500000 кг
Година 10/2014 Километража 35800 км Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 98 м Носивост 750000 кг
Година 06/2018 Километража 215 м/ч Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
багер гасеничар Liebherr 954b за делови багер гасеничар Liebherr 954b за делови багер гасеничар Liebherr 954b за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се