Филтри -

Градежни машини Liebherr од Германија

Резултати од пребарување: 604 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

604 огласа: Градежни машини Liebherr од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Liebherr LTM 1100-5.2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100-5.2 Дофаќач 52 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Брзина 85 км/ч
Година 2007 Километража 102500 км Сила
Германија, Berlin
PCM Krane & Logistik GmbH
11 години на Machineryline
автодигалка Liebherr LTM 1200/1 автодигалка Liebherr LTM 1200/1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 200000 кг
Година 2002 Километража 64134 км Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка Liebherr LTM 1070-4.2 автодигалка Liebherr LTM 1070-4.2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2008 Километража 80597 км Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка Liebherr LTM 1055-3.2 автодигалка Liebherr LTM 1055-3.2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2008 Километража 67510 км Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка Liebherr LTM 1030-2.1 автодигалка Liebherr LTM 1030-2.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година 2020 Километража 36715 км Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка Liebherr LRT 1100-2.1 автодигалка Liebherr LRT 1100-2.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, EHINGEN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофаќач 60 м
Година 2000 Километража Сила
Германија, Ganderkesee
кула кран Liebherr Schienenfahrwerk 185 HC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, Ganderkesee
кула кран Liebherr Turmstück 185 HC + 180 HC кула кран Liebherr Turmstück 185 HC + 180 HC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1987 Километража Сила
Германија, Hude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофаќач 60 м
Година 2000 Километража Сила
Германија, Hude
кула кран Liebherr Turmstücke 71 EC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, Ganderkesee
кула кран Liebherr Turmstücke 71 EC, 6 m, 12 m, Grund-TS 4,20 m кула кран Liebherr Turmstücke 71 EC, 6 m, 12 m, Grund-TS 4,20 m кула кран Liebherr Turmstücke 71 EC, 6 m, 12 m, Grund-TS 4,20 m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, Ganderkesee
кула кран Liebherr Turmstücke 120 HC/112 ECH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Германија, Hude
кула кран Liebherr Ersatzteile 90 EC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1989 Километража Сила
Германија, Hude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофаќач 60 м
Година 2002 Километража Сила
Германија, Ganderkesee
кула кран Liebherr Schienenfahrwerk 50/63 K u. a
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, GE
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 10300 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел HTM 1004 - 10 m³ Носивост 15090 кг
Година 10/2023 Километража 2 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
105.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 11/2016 Километража 5627 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
131.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2015 Километража 3200 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
622.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1055-3.2 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 48 м Дофаќач 16 м Носивост 55000 кг Брзина 80 км/ч
Година 09/2018 Километража 28085 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100-5.2 Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 66 м Дофаќач 19 м Носивост 100000 кг Брзина 80 км/ч
Година 02/2019 Километража 44827 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
135.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2015 Километража 6527 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 11/2019 Километража 3717 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2015 Километража 4270 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 604 огласа
Прикажи
Претплати се