Филтри -

Градежни машини Liebherr од Финска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Liebherr од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2001 Километража 118000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Liebherr LTM 1100/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Брзина 80 км/ч
Година 2002 Километража 119000 км Сила
Финска, Helsinki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
317.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr
Година 2012-02-24 Километража 95000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 19900 м/ч Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
автодигалка Liebherr LTM 1090/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 71 м Капацитет на крајот на стрелата 90 т Брзина 80 км/ч
Година 2000 Километража 96000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т Брзина 80 км/ч
Година 2004 Километража 85000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Liebherr LTM 1300/1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2000 Километража 88000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Liebherr LTM 1250 6.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 94 м Капацитет на крајот на стрелата 250 т Брзина 80 км/ч
Година 2006 Километража 65000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9800 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража Сила
Финска, Honkajoki
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 10.52 м
Година 1999-02-16 Километража 65300 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 6503 м/ч Сила
Финска, Lavia, Satakunta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се