Филтри -

Градежни машини Liebherr од Чешка Република

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини Liebherr од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 30 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
кула кран Liebherr 35 K кула кран Liebherr 35 K кула кран Liebherr 35 K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 36 м Носивост 4000 кг
Година 1993 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 33.8 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг
Година 2001 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 32.7 м Дофат на стрела 43 м Носивост 6000 кг
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
18.489 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 25000 м/ч Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
76.970 € CZK 1.950.000 CZK
Железнички багер
Година 2010 Километража 11900 м/ч Сила
Чехија, Hodonín
Контактирајте го продавачот
45.400 € CZK 1.150.000 CZK
Багер на тркала
Година 2012 Километража 10187 м/ч Сила
Чехија, Zlín
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 14100 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2003 Километража 85000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
аукција 43.380 € CZK 1.099.000 CZK
Булдожер
Година 01/2007 Километража 9750 м/ч Сила
Чехија, Kopřivnice
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 31.9 м Дофат на стрела 37 м Капацитет на крајот на стрелата 1300 т
Година Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 70000 кг Брзина 90 км/ч
Година 1985 Километража 97588 км Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со предниот лопата
Година 2009 Километража 15500 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
780.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100 - 4.2
Година 2018 Километража 55084 км Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
780.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100 - 4.2
Година 2018 Километража 48874 км Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
740.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100-4.2
Година 2017 Километража 82542 км Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100-4.2
Година 2009 Километража 63073 км Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1060/3.1
Година 12/2000 Километража 12000 км Сила
Чехија, Kladno
автодигалка Liebherr LTM 1130-5.1 автодигалка Liebherr LTM 1130-5.1 автодигалка Liebherr LTM 1130-5.1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1130-5.1
Година 09/2014 Километража 94138 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
138.100 € CZK 3.499.000 CZK
Уривање багер
Година 2007 Километража 13535 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2021 Километража 3600 м/ч Сила
Чехија, 252 19 Chrástany
Контактирајте го продавачот
30.670 € CZK 777.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 26025 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Автодигалка
Модел LTM 1035 Висина на подигање 30 м Носивост 35000 кг
Година 1988 Километража 20000 км Сила
Чехија, Brno
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 5500 км Сила
Чехија, Praha 19
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се