Филтри -

Градежни машини Liebherr од Бугарија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини Liebherr од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
84.364,45 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 16000 м/ч Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 07/2007 Километража 7300 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1050-3.1 Висина на подигање 56 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг Брзина 80 км/ч
Година 09/2010 Километража 86000 км Сила
Бугарија, Бургас
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 06/2002 Километража 18000 м/ч Сила
Бугарија, Ямбол
Контактирајте го продавачот
50.618,67 €
Багер на тркала
Година 2004 Километража 13000 м/ч Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
55.731,67 €
Багер на тркала
Година 2008 Километража 14900 м/ч Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
122.036 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2006 Километража 131375 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
20.512 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 03/2004 Километража 15600 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2015 Километража 658 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
33.230 € BGN 65.000 BGN
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Liebherr Висина на подигање 25 м Дофаќач 8 м Брзина на подигање на товар 30000 м/мин
Година 11/1983 Километража 166 км Сила
Бугарија, Варна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 01/2010 Километража 13403 м/ч Сила
Бугарија, София
автодигалка Liebherr LTM 1050-4 за делови автодигалка Liebherr LTM 1050-4 за делови автодигалка Liebherr LTM 1050-4 за делови
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Ltm 1050-4 Дофат на стрела 38 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 05/2003 Километража Сила
Бугарија, Девня
кула кран Liebherr 90.1 HC кула кран Liebherr 90.1 HC
2
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 43.8 м Дофаќач 45 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.9 т
Година 1977 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 35 м Носивост 70000 кг
Година 1990 Километража 122000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 45 м Дофаќач 21 м Носивост 140000 кг
Година 01/1990 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Кула кран
Висина на подигање 36.5 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 1981 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 24 м Носивост 20000 кг
Година 1975 Километража Сила
Бугарија, Sofia
кула кран Liebherr 63 K кула кран Liebherr 63 K кула кран Liebherr 63 K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 23.1 м Дофаќач 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 1988 Километража Сила
Бугарија, Елин Пелин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 23.1 м Дофаќач 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 1993 Километража Сила
Бугарија, Елин Пелин
Контактирајте го продавачот
81.750 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 26 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2001 Километража 8165 м/ч Сила
Бугарија, София
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се