Филтри -

Градежни машини Liebherr од Белорусија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини Liebherr од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран Liebherr 63K кула кран Liebherr 63K
2
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 59.190 €
Кула кран
Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 1992 Километража Сила
Белорусија, Minsk
кула кран Liebherr 71EC кула кран Liebherr 71EC
2
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.370 €
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5600 кг
Година 1992 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.770 €
Кула кран
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.370 €
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 33 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.8 т
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, Minsk
нови кула кран Liebherr Litronic нови кула кран Liebherr Litronic нови кула кран Liebherr Litronic
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 129.500 €
Кула кран
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг
Година 12/2007 Километража 8500 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
149.900 US$ EUR ≈ 138.600 €
Товарач гасеничар
Година 2013 Километража 2800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1991 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.240 €
Кула кран
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
295.000 US$ EUR ≈ 272.800 €
Автодигалка
Висина на подигање 56 м Носивост 55000 кг
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 71.210 €
Кула кран
Висина на подигање 75 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се