Филтри -

Градежни машини Liebherr од Белгија

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

55 огласа: Градежни машини Liebherr од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 13258 м/ч Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5000 м/ч Сила
Белгија, Sombreffe
Контактирајте го продавачот
аукција 12.750 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
аукција 12.750 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 12850 м/ч Сила
Холандија, Deurne
автодигалка Liebherr LTM 1750-9
1
Контактирајте го продавачот
3.250.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 2013 Километража 55000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Liebherr Ltm 1090-4
1
Контактирајте го продавачот
425.000 €
Автодигалка
Година 2013 Километража 85000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Liebherr LTM 1070-4.2
1
Контактирајте го продавачот
390.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070-4.2 Капацитет на крајот на стрелата 70 т
Година 2016 Километража 44000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Liebherr LTM 1300-6.2
1
Контактирајте го продавачот
975.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел ltm 1300-6.2 Висина на подигање 70 м Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2015 Километража 55000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
39.300 €
Кула кран
Година 1993 Километража Сила
Белгија
кула кран Liebherr 90 EC-B 6 FR.tronic
1
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 2006 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
229.000 €
Булдожер
Година Километража 1753 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Товарач гасеничар
Година 1989 Километража 10400 м/ч Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 12000 м/ч Сила
Белгија, Lebbeke
Контактирајте го продавачот
62.950 €
Багер на тркала
Година 2013 Километража 9160 м/ч Сила
Белгија, Lummen
кран гасеничар Liebherr LR 1750
1
Контактирајте го продавачот
4.450.000 €
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 750 т
Година 2013 Километража 6764 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
133.200 €
Багер на тркала
Година 2018 Километража 3075 м/ч Сила
Белгија
нови кран гасеничар Liebherr LR 1700-1.0
1
Контактирајте го продавачот
7.700.000 €
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 700 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Liebherr LTM 1500-8
1
Контактирајте го продавачот
1.275.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500-8.1 Капацитет на крајот на стрелата 500 т
Година 2009 Километража 85000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Liebherr Ltm 1060-3
1
Контактирајте го продавачот
395.000 €
Автодигалка
Година 2015 Километража 62000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
нови автодигалка Liebherr LTM 1230-5.1
1
Контактирајте го продавачот
1.525.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1230-5.1 Капацитет на крајот на стрелата 230 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Liebherr LG 1750
1
Контактирајте го продавачот
4.250.000 €
Автодигалка
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
нови автодигалка Liebherr LTM 1300-6.3
1
Контактирајте го продавачот
2.150.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
нови автодигалка Liebherr LTM 1150-5.3
1
Контактирајте го продавачот
1.600.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Liebherr LTM 1500-8.1
1
Контактирајте го продавачот
2.750.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500-8.1 Капацитет на крајот на стрелата 500 т
Година 2014 Километража 14000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr
Година 2007 Километража 44000 км Сила
Белгија, Bocholt
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се