Филтри -

Градежни машини Liebherr - Азербејџан

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини Liebherr - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 49.800 €
Товарач гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.170 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 11400 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
230.000 US$ EUR ≈ 212.100 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
130.500 US$ EUR ≈ 120.300 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.640 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.420 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.490 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
153.000 US$ EUR ≈ 141.100 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
63.000 US$ EUR ≈ 58.100 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 10100 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
кула кран Liebherr 542 HC-L 18/36 Litronic
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 56.3 м Дофат на стрела 65 м Носивост 36000 кг Капацитет на крајот на стрелата 4.3 т
Година 01/2015 Километража Сила
Азербејџан, Baku
кула кран Liebherr 280 HC-L12/24 LITRONIC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 60 м Носивост 24000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3.2 т
Година 01/2015 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се