Филтри -

Градежни машини LUKTON

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LUKTON: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови багер-натоварувач LUKTON LK 300 нови багер-натоварувач LUKTON LK 300 нови багер-натоварувач LUKTON LK 300
3
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 3000 кг Брзина 22 км/ч
Година 06/2021 Километража Сила 100 кс
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 1000 кг Брзина 18 км/ч
Година 06/2021 Километража Сила 55 кс
Романија, Constanta
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 06/2021 Километража Сила 37 kW
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 800 кг
Година 06/2021 Километража Сила 40 kW
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 26 кс
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 26 кс
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 25 кс
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 06/2021 Километража Сила 16 kW
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 8.5 kW
Романија, Constanta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се