Филтри -

Градежни машини LUGONG

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LUGONG: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.023 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 100 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 17.190 €
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.100 US$ EUR ≈ 10.400 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 2000 кг Брзина 35 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 76 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
8.200 US$ EUR ≈ 7.046 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1500 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 37 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
44.700 US$ EUR ≈ 38.410 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 35 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 162 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
25.400 US$ EUR ≈ 21.830 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 92 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 24.490 €
Багер-натоварувач
Носивост 2500 кг Брзина 22 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 75 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
8.700 US$ EUR ≈ 7.476 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1800 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 65 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
8.100 US$ EUR ≈ 6.961 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1600 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 37 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
11.200 US$ EUR ≈ 9.624 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 2000 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 76 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
8.600 US$ EUR ≈ 7.390 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1800 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 65 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 6.789 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1600 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 37 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
7.400 US$ EUR ≈ 6.359 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1500 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 37 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 7.734 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1800 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 65 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
10.200 US$ EUR ≈ 8.765 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1800 кг Брзина 33 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 65 kW
Кина, 烟台市
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се