Филтри -

Градежни машини LUBLIN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Градежни машини LUBLIN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.490 € PLN 49.800 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 160 кг
Година 1996 Километража 56563 км Сила
Полска, Nowa Huta
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се