Филтри -

Градежни машини LOVOL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LOVOL: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 5000 кг
Година 09/2020 Километража Сила 220 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 3400 кг Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража Сила 95 кс
Украина, Кременчуг
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 04/2014 Километража 2900 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се