Филтри -

Градежни машини LONKING од Украина

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LONKING од Украина: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 48.180 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Чорноморськ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се