Филтри -

Градежни машини LONKING од Русија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LONKING од Русија: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.320 € RUB 2.100.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2014 Километража 14195 м/ч Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
2.520 € RUB 209.000 RUB
Тренчер
Година Километража Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.200 € RUB 3.500.000 RUB
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Русија, Анапа
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се