Филтри -

Градежни машини LONKING од Кина

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини LONKING од Кина: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.640 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 01/2020 Километража 300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.180 €
Мини натоварувач гасеничар
Носивост 1500 кг Брзина 11.1 км/ч
Година 03/2018 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала LONKING LG855N Lonking Wheel Loader натоварувач со тркала LONKING LG855N Lonking Wheel Loader натоварувач со тркала LONKING LG855N Lonking Wheel Loader
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 11/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала LONKING LG855D Lonking Wheel Loader натоварувач со тркала LONKING LG855D Lonking Wheel Loader натоварувач со тркала LONKING LG855D Lonking Wheel Loader
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 04/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала LONKING LG855N Lonking Wheel Loader натоварувач со тркала LONKING LG855N Lonking Wheel Loader натоварувач со тркала LONKING LG855N Lonking Wheel Loader
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 06/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 38 км/ч
Година 03/2020 Километража 673 м/ч Сила 162 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.180 €
Мини натоварувач
Носивост 1500 кг Брзина 11.1 км/ч
Година 03/2017 Километража 3500 км Сила
Кина
натоварувач со тркала LONKING LG862 LONKING Wheel Loader натоварувач со тркала LONKING LG862 LONKING Wheel Loader натоварувач со тркала LONKING LG862 LONKING Wheel Loader
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 05/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.090 €
Багер гасеничар
Година 03/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 17.020 €
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 850 м/ч Сила 163 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 02/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се