Филтри -

Градежни машини LONGGONG

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LONGGONG: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.410 € RUB 7.083.000 RUB
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Екатеринбург
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Мини натоварувач
Носивост 1500 кг Брзина 11.1 км/ч
Година 03/2017 Километража 8600 км Сила
Кина
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се