Филтри -

Градежни машини LOCATELLI од Италија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини LOCATELLI од Италија: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел Musselli Дофат на стрела 29.5 м Носивост 400 кг Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2011 Километража 7628 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
RB Trading International
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 65000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 40000 кг
Година 2001 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 24.5 м Носивост 30000 кг
Година 2003 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка LOCATELLI GRIL 8500T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 45000 кг
Година 2012 Километража Сила 158 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка LOCATELLI Gril 33.30 нови автодигалка LOCATELLI Gril 33.30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37 м Носивост 55000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
автодигалка LOCATELLI GRIL 8400T автодигалка LOCATELLI GRIL 8400T автодигалка LOCATELLI GRIL 8400T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 29.6 м Носивост 35000 кг
Година 2009 Километража Сила 158 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 47000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 45000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 32 м Носивост 35000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
автодигалка LOCATELLI GRIL 8500T автодигалка LOCATELLI GRIL 8500T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража Сила 158 кс
Италија, San Paolo BS
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се