Филтри -

Градежни машини LOCATELLI од Европа

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LOCATELLI: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 32 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
80.400 € PLN 375.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 29.5 м Носивост 35000 кг
Година 2007 Километража 4000 м/ч Сила 142 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
84.690 € PLN 395.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 29.5 м Носивост 35000 кг
Година 2007 Километража 4000 м/ч Сила 142 кс
Полска, Kraków
нови автодигалка LOCATELLI Gril3330, new 2021 crane! нови автодигалка LOCATELLI Gril3330, new 2021 crane! нови автодигалка LOCATELLI Gril3330, new 2021 crane!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 35.1 м Дофаќач 25.5 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
нови автодигалка LOCATELLI Gril5247 brand new crane!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 32.1 м Носивост 47000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
нови автодигалка LOCATELLI Gril8780 new crane! нови автодигалка LOCATELLI Gril8780 new crane! нови автодигалка LOCATELLI Gril8780 new crane!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел GRIL 855 Висина на подигање 32.3 м Носивост 55000 кг
Година 1999 Километража Сила
Италија, Castiglione delle Stiviere
автодигалка LOCATELLI GRIL8500
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Капацитет на крајот на стрелата 45000 т
Година 2005 Километража 5623 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка LOCATELLI GRIL 8600 автодигалка LOCATELLI GRIL 8600 автодигалка LOCATELLI GRIL 8600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 26 м
Година 2006 Километража Сила 175 kW
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка LOCATELLI GRIL 8800T автодигалка LOCATELLI GRIL 8800T автодигалка LOCATELLI GRIL 8800T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 42 м Носивост 75000 кг
Година 2014 Километража Сила 223 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Дофаќач 8 м Носивост 45000 кг
Година 2009 Километража Сила 158 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Носивост 60000 кг
Година 2008 Километража 1270 м/ч Сила
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/1991 Километража Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се