Филтри -

Градежни машини LOCATELLI

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини LOCATELLI: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
86.060 € PLN 399.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 29.5 м Дофат на стрела 30 м Носивост 35000 кг
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила 142 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел Musselli Дофат на стрела 29.5 м Носивост 400 кг Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2011 Километража 7628 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
RB Trading International
4 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Автодигалка
Година 2006 Километража Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
4 години на Machineryline
автодигалка LOCATELLI GRIL 822
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 24.5 м Носивост 20000 кг
Година 1991 Километража 14525 м/ч Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 65000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
автодигалка LOCATELLI GRIL 8500
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Носивост 45000 кг
Година 2005 Километража 5623 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
нови автодигалка LOCATELLI Gril3330, new 2021 crane! нови автодигалка LOCATELLI Gril3330, new 2021 crane! нови автодигалка LOCATELLI Gril3330, new 2021 crane!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 35.1 м Дофаќач 25.5 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
нови автодигалка LOCATELLI Gril8780 new crane! нови автодигалка LOCATELLI Gril8780 new crane! нови автодигалка LOCATELLI Gril8780 new crane!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
нови автодигалка LOCATELLI Gril5247 brand new crane!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 32.1 м Носивост 47000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 24.5 м Носивост 30000 кг
Година 2003 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 40000 кг
Година 2001 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка LOCATELLI GRIL 8500T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 45000 кг
Година 2012 Километража Сила 158 кс
Италија, San Paolo BS
автодигалка LOCATELLI GRIL 8400T автодигалка LOCATELLI GRIL 8400T автодигалка LOCATELLI GRIL 8400T
3
Контактирајте го продавачот
84.330 € PLN 391.000 PLN
Автодигалка
Година 2007 Километража Сила 117 кс
Полска, Gorzów
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се