Филтри -

Градежни машини LIUGONG од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LIUGONG од Украина: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг Брзина 37 км/ч
Година 2020 Километража Сила 123 кс
Украина, Львов
натоварувач со тркала LIUGONG CLG 856 T натоварувач со тркала LIUGONG CLG 856 T натоварувач со тркала LIUGONG CLG 856 T
3
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 34.370 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 12514 км Сила
Украина, м.Дніпро
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
натоварувач со тркала LIUGONG CLG 835 натоварувач со тркала LIUGONG CLG 835 натоварувач со тркала LIUGONG CLG 835
3
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 27.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 5648 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
грејдер LIUGONG CLG 4165 грејдер LIUGONG CLG 4165
2
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 66.170 €
Грејдер
Година 2017 Километража 2584 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража Сила 154 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража Сила 118 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Евро Euro 2 Брзина 42 км/ч
Година 2020 Километража Сила 127 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 8000 кг Брзина 38.3 км/ч
Година 2020 Километража Сила 221 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Евро Euro 2
Година 2020 Километража Сила 128 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг Брзина 39 км/ч
Година 2020 Километража Сила 162 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2020 Километража Сила 112 kW
Украина, Львов
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се