Филтри -

Градежни машини LIUGONG од Русија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LIUGONG од Русија: 46 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.440 € RUB 1.950.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година Километража 2300 м/ч Сила 215 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила 86 кс
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила 166 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
25.320 € RUB 2.200.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 4000 кг
Година 2008 Километража 6500 м/ч Сила 173 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 865 кг
Година Километража Сила 43 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 11000 кг
Година Километража Сила 261 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила 112 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 41 км/ч
Година Километража Сила 118 кс
Русија
нови натоварувач со тркала LIUGONG CLG 862H нови натоварувач со тркала LIUGONG CLG 862H
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг
Година Километража Сила 179 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила 162 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила 74.5 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 795 кг
Година Километража Сила 35.7 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила 235 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 118 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила 166 кс
Русија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се