Филтри -

Градежни машини LIUGONG од Кина

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

140 огласа: Градежни машини LIUGONG од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.320 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 04/2021 Километража 300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.160 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година 03/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.950 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 34 км/ч
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.460 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража 630 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.390 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 08/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
багер гасеничар LIUGONG 920E багер гасеничар LIUGONG 920E
2
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.600 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 08/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.810 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 38 км/ч
Година 03/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Натоварувач со тркала
Година 05/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.800 US$ EUR ≈ 26.790 €
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 2665 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.740 €
Натоварувач со тркала
Носивост 10900 кг
Година 04/2022 Километража 200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.670 €
Натоварувач со тркала
Носивост 16800 кг
Година 02/2020 Километража 600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.390 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4
Година 03/2019 Километража 697 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.230 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража 235 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.350 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 5000 кг Брзина 12 км/ч
Година 03/2019 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.740 €
Натоварувач со тркала
Носивост 16800 кг
Година 04/2022 Километража 200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.320 €
Натоварувач со тркала
Носивост 18410 кг
Година 04/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
натоварувач со тркала LIUGONG 856H натоварувач со тркала LIUGONG 856H натоварувач со тркала LIUGONG 856H
3
Контактирајте го продавачот
25.600 US$ EUR ≈ 23.810 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража 2500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.880 €
Натоварувач со тркала
Година 05/2020 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.880 €
Натоварувач со тркала
Година 04/2021 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.880 €
Натоварувач со тркала
Година 06/2020 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала LIUGONG CLG870H натоварувач со тркала LIUGONG CLG870H натоварувач со тркала LIUGONG CLG870H
3
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.880 €
Натоварувач со тркала
Година 04/2021 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.880 €
Натоварувач со тркала
Година 03/2020 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се