Филтри -

Градежни машини LIUGONG - Казахстан

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LIUGONG - Казахстан: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар LIUGONG CLG925E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила 193 кс
Казахстан, Алматы
багер гасеничар LIUGONG CLG936E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила 290 кс
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар LIUGONG CLG922E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила 193 кс
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2021 Километража Сила 190 кс
Казахстан, Алматы
нови багер-натоварувач LIUGONG CLG 777 A нови багер-натоварувач LIUGONG CLG 777 A
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 2000 кг
Година 2021 Километража Сила 93 кс
Казахстан, Алматы
нови валјак за асфалт LIUGONG CLG 6208 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила 81 kW
Казахстан, Алматы
нови валјак за асфалт LIUGONG 6213E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила 160 кс
Казахстан, Алматы
нови вибрационен валјак за земја LIUGONG CLG 6126 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила 190 кс
Казахстан, Алматы
нови вибрационен валјак за земја LIUGONG CLG6120E нови вибрационен валјак за земја LIUGONG CLG6120E нови вибрационен валјак за земја LIUGONG CLG6120E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила 132 kW
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2021 Километража Сила 122 кс
Казахстан, Алматы
нови багер-натоварувач LIUGONG CLG777A нови багер-натоварувач LIUGONG CLG777A
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 2000 кг Брзина 35 км/ч
Година 2021 Километража Сила 93 кс
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража Сила 220 кс
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 124.800 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 06/2021 Километража Сила 160 kW
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 27.530 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг Брзина 40 км/ч
Година 06/2021 Километража Сила 92 kW
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се