Филтри -

Градежни машини LINDEN COMANSA

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини LINDEN COMANSA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 50 м Носивост 2.5 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година Километража Сила
Шпанија, Ávila
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 44.9 м Дофаќач 52.5 м Капацитет на крајот на стрелата 1.32 т
Година 2015 Километража Сила
Германија, Forstinning
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран LINDEN COMANSA  16 LC 260 кула кран LINDEN COMANSA  16 LC 260 кула кран LINDEN COMANSA  16 LC 260
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 12000 кг
Година 2012 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
93.110 € MXN 1.900.000 MX$
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 46 м Дофаќач 43.4 м
Година Километража Сила
Мексико, León
кула кран LINDEN COMANSA 11LC160 8t Powerlift кула кран LINDEN COMANSA 11LC160 8t Powerlift кула кран LINDEN COMANSA 11LC160 8t Powerlift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 42.4 м Дофаќач 65 м Капацитет на крајот на стрелата 1.54 т
Година 2014 Километража Сила
Германија, Forstinning
кула кран LINDEN COMANSA 5LC5010 кула кран LINDEN COMANSA 5LC5010
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 34.5 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 50 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2005 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 31.7 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т Брзина на подигање на товар 32.64 м/мин
Година 2005 Километража Сила
Бугарија, Елин Пелин
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се