Филтри -

Градежни машини LIFTLUX од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LIFTLUX од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 1995 Километража 3846 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 1994 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 1999 Километража 3839 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 1995 Километража 323 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година Километража 5094 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 1995 Километража 4824 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2000 Километража 4023 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2001 Километража 3994 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2001 Километража 4123 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2001 Километража 254 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17.2 м Носивост 750 кг
Година 01/2000 Километража 422 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2000-01-01 Километража Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2003-01-01 Километража 174 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 24.5 м
Година 2006-01-01 Километража 3692 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 18 м
Година 2002 Километража Сила
Холандија, IJsselmuiden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се