Филтри -

Градежни машини LIFTLUX од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LIFTLUX: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 1997 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 1000 кг
Година 2002 Километража 4749 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.450 € PLN 43.500 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 19.2 м
Година 1998 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 500 кг
Година 2001 Километража Сила
Ирска, Co Meath
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Ножична платформа
Година 2003 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17.2 м Носивост 750 кг
Година 01/2000 Километража 422 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2003-01-01 Километража 1965 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2000-01-01 Километража Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
27.740 € PLN 127.700 PLN
Ножична платформа
Година Километража 5769 м/ч Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 19.2 м Носивост 750 кг
Година 2001 Километража 9079 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ножична платформа
Носивост 420 кг
Година 1998 Километража 1180 м/ч Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17.3 м Носивост 750 кг
Година 2006 Километража 1 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2003-01-01 Километража 174 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 24.5 м
Година 2006-01-01 Километража 3692 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
5.974 € PLN 27.500 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м
Година 1999 Километража Сила
Полска, Pleszew
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се