Филтри -

Градежни машини LIFTLUX од Белорусија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LIFTLUX од Белорусија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ножична платформа LIFTLUX SL125-22D4 ножична платформа LIFTLUX SL125-22D4 ножична платформа LIFTLUX SL125-22D4
3
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 1000 кг
Година 1999 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 30 м Носивост 250 кг
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м Носивост 1000 кг
Година 2001 Километража 4200 м/ч Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 750 кг
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
1.771 € / месец
Ножична платформа
Евро Euro 3 Висина на подигање 22.5 м Носивост 1100 кг
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
Контактирајте го продавачот
1.771 € / месец
Ножична платформа
Евро Euro 3 Висина на подигање 22.5 м Носивост 1100 кг
Година 05/2002 Километража 2500 м/ч Сила
Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се