Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Унгарија

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража 17815 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2003 Километража 14539 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 10606 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 2007 Километража 3553 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
270.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1095-5.1 Дофат на стрела 58 м Дофаќач 19 м
Година 2006 Километража 163787 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
1.800.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500-8.1 Дофат на стрела 84 м Дофаќач 91 м
Година 2008 Километража 30453 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.600 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 16717 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1994 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 25 м Капацитет на крајот на стрелата 30000 т
Година 1997 Километража 115448 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 2
Година 03/2000 Километража 16230 м/ч Сила
Унгарија, Tokaj
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1996 Километража 33000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
122.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 04/2019 Километража 5771 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
55.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1025 Висина на подигање 41 м Дофат на стрела 26 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 71 км/ч
Година 1991 Километража 302300 км Сила
Унгарија, Hajdúszoboszló
Контактирајте го продавачот
350.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел LTM1090-4.1 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 19 м Носивост 90000 кг
Година 2005 Километража 75200 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 12000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
55.820 € HUF 21.590.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
295.500 € HUF 114.300.000 HUF
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
62.380 € HUF 24.130.000 HUF
Булдожер
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
59.200 € HUF 22.900.000 HUF
Булдожер
Година 2011 Километража 12240 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 42.6 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофаќач 49 м Носивост 160000 кг
Година 1993 Километража 44915 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
22.660 € HUF 8.763.000 HUF
Железнички багер
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 03/2020 Километража 4025 м/ч Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2013 Километража 12262 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2008 Километража 14187 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се