Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Турција

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 09/2009 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 09/2000 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 600 т
Година 05/2010 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 550000 кг
Година 04/2006 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 9000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1995 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2010 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се