Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Србија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа : Градежни машини LIEBHERR од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 3625 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел 1060/2 Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 38 м Носивост 60000 кг Капацитет на крајот на стрелата 10.1 т Брзина 75 км/ч
Година 2004 Километража 29261 км Сила
Србија, Zemun (Beograd)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 6734 м/ч Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 2 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 26 м Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 8.3 т Брзина 75 км/ч
Година 2001 Километража 156686 км Сила
Србија, Zemun (Beograd)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 2 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1040/1 Висина на подигање 44.5 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 14.5 м Носивост 40000 кг Брзина 75 км/ч
Година 07/1998 Километража 115000 км Сила
Србија, Крагујевац
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Дофат на стрела 30 м Дофаќач 14.5 м Носивост 40000 кг Брзина 75 км/ч
Година 07/1998 Километража 113000 км Сила
Србија, Kragujevac
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се