Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Словенија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини LIEBHERR од Словенија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 4300 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10803 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 16201 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 38 м Дофаќач 16 м
Година 1991 Километража 150000 км Сила
Словенија, PORTOROŽ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 2002 Километража Сила
Словенија, PORTOROŽ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофаќач 19 м Носивост 100000 кг
Година 2003 Километража 16856 м/ч Сила
Словенија, PORTOROŽ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100/2 Висина на подигање 52 м
Година 2002 Километража 165000 км Сила
Словенија, PORTOROŽ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се