Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Полска

Резултати од пребарување: 279 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

279 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 16606 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
53.360 € PLN 239.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 14500 м/ч Сила
Полска, Masłów Pierwszy
Контактирајте го продавачот
479.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1130 Висина на подигање 94 м Дофаќач 34 м
Година 2012 Километража 104000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 1999 Километража 208000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 1998 Километража 140000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1040 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 48000 км Сила
Полска, Częstochowa
автодигалка LIEBHERR LTM 1045 автодигалка LIEBHERR LTM 1045
2
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1045 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м
Година 2003 Километража 156000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
200.700 € PLN 899.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 897 м/ч Сила
Полска, Chwaszczyno
Контактирајте го продавачот
23.220 € PLN 104.000 PLN
Багер на тркала
Година 2004 Километража Сила
Полска, Chełmiec
Контактирајте го продавачот
40.180 € PLN 180.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 20000 м/ч Сила
Полска, Garbów
багер на тркала LIEBHERR A900 багер на тркала LIEBHERR A900 багер на тркала LIEBHERR A900
3
Контактирајте го продавачот
8.909 € PLN 39.900 PLN
Багер на тркала
Година 1991 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
автодигалка LIEBHERR LTM 1090-2 автодигалка LIEBHERR LTM 1090-2
2
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Висина на подигање 52 м
Година 08/1998 Километража Сила
Полска, Bukowno
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 11/2012 Километража Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
61.400 € PLN 275.000 PLN
Багер на тркала
Година 2012 Километража 9542 м/ч Сила
Полска, Sulechow
багер на тркала LIEBHERR A 914 Rototilt
1
Контактирајте го продавачот
74.560 € PLN 334.000 PLN
Багер на тркала
Година 2014 Километража 15645 м/ч Сила
Полска, Ostrów Wielkopolski
Контактирајте го продавачот
54.700 € PLN 245.000 PLN
Багер на тркала
Година 2010 Километража 12000 м/ч Сила
Полска, Masłów Pierwszy
Контактирајте го продавачот
17.860 € PLN 80.000 PLN
Багер на тркала
Година 1999 Километража 16100 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 13400 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
188.700 € PLN 845.000 PLN
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 7900 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
34.610 € PLN 155.000 PLN
Багер на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2010 Километража 11321 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8700 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
48.900 € PLN 219.000 PLN
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 18800 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
95.780 € PLN 429.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 6650 м/ч Сила
Полска, Niestachów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 279 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се