Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа : Градежни машини LIEBHERR од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 2003 Километража 20472 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 70 м Носивост 12000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година 2003 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 72.290 €
Автодигалка
Година 2004 Километража 83405 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 130.100 €
Автодигалка
Година 2004 Километража 21510 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Носивост 10 кг
Година 01/1998 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, الشارقة
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се