Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Литванија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 16.800 €
Багер на тркала
Година 2008 Километража 11176 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
аукција 12.900 €
Багер на тркала
Година 1997 Километража 14000 м/ч Сила
Литванија, Utena
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1025 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 26 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 07/1991 Километража 23000 м/ч Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Литванија, Kampiškiai Kauno r.
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1090-4.1 Висина на подигање 50 м Дофаќач 19 м Носивост 90000 кг
Година 2006 Километража 110000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража Сила
Литванија, Kampiškiai Kauno r.
Контактирајте го продавачот
аукција 27.000 €
Кула кран
Висина на подигање 24.4 м Дофат на стрела 45 м Носивост 8000 кг
Година 1985 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 30 км/ч
Година 2006 Километража 8650 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 17300 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8308 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 06/2007 Километража 15082 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2000 Километража 20385 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 15283 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 24000 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Булдожер
Година 01/2003 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 06/1993 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 7100 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 6500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Булдожер
Носивост 15000 кг
Година 2000 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Булдожер
Година 2006 Километража 16000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
18.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се