Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Летонија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Багер на тркала
Година 2002 Километража 19271 м/ч Сила
Латвија, Jēkabpils
кран гасеничар LIEBHERR LTR1100
1
Контактирајте го продавачот
485.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Дофат на стрела 52 м Дофаќач 2.9 м
Година 2015 Километража 7490 м/ч Сила
Латвија, Latvija
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кран гасеничар LIEBHERR LTR11200
1
Контактирајте го продавачот
1.600.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 13500 м/ч Сила
Латвија, Latvija
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LG 1750 Висина на подигање 155 м Дофат на стрела 124 м Дофаќач 1476 м Капацитет на крајот на стрелата 600 т Брзина на подигање на товар 135 м/мин
Година 07/2014 Километража 22989 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1997 Километража Сила
Латвија, Rīga
автодигалка LIEBHERR LTM 1250-6.1
1
Контактирајте го продавачот
1.100.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2012 Километража 75000 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка LIEBHERR LTM11200-9.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 13000 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка LIEBHERR LG1550
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Дофат на стрела 98 м Дофаќач 84 м Носивост 550000 кг
Година 2003 Километража 17850 км Сила
Латвија, RIGA
Контактирајте го продавачот
12.100 €
Багер на тркала
Година 1998 Километража 14400 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1994 Километража Сила
Латвија, Baloži
кула кран LIEBHERR 90 EC
1
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1991 Километража Сила
Латвија, Rīga
кула кран LIEBHERR 140 HC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т
Година 1987 Километража Сила
Латвија, Rīga
кула кран LIEBHERR 91 EC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1992 Километража Сила
Латвија, Rīga
кула кран LIEBHERR 71 EC
1
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5600 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1989 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 15500 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
25.400 €
Булдожер
Година 2000 Километража Сила
Латвија, Bauska, Bauskas novads
Контактирајте го продавачот
34.787 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2005 Километража Сила
Латвија, Rīga
кран гасеничар LIEBHERR LR1750
1
Контактирајте го продавачот
2.990.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2012 Километража 7280 м/ч Сила
Латвија, Latvija
кран гасеничар LIEBHERR LTR1220
1
Контактирајте го продавачот
785.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2015 Километража 6 м/ч Сила
Латвија, Latvija
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2007 Километража 15785 м/ч Сила
Латвија, Nordman Machinery
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се