Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Кина

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

52 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка LIEBHERR LTM1800 автодигалка LIEBHERR LTM1800 автодигалка LIEBHERR LTM1800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Bumar Висина на подигање 188 м Дофат на стрела 136 м Дофаќач 100 м Носивост 1200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 12 т
Година 07/2013 Километража 39000 км Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 19 м Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 05/2009 Километража 71500 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м Носивост 220000 кг
Година 2012 Километража 4565 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 27 м Носивост 250000 кг
Година 2011 Километража 4890 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
1.250.000 US$ EUR ≈ 1.163.000 €
Автодигалка
Година 2010 Километража 5872 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 06/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 02/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 100 м Дофат на стрела 13 м Дофаќач 100 м Капацитет на крајот на стрелата 1200 т
Година 10/2009 Километража 291 м/ч Сила
Кина, 唐山市
Контактирајте го продавачот
3.500.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LG 1750
Година 2011 Километража Сила
Кина, Harbin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Носивост 300000 кг
Година 03/2008 Километража 1306 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
автодигалка LIEBHERR автодигалка LIEBHERR автодигалка LIEBHERR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 07/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м Носивост 220000 кг
Година Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 36 м Носивост 200000 кг
Година 1996 Километража 5680 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 63 м Носивост 500000 кг
Година 2011 Километража 2160 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 63 м Носивост 500000 кг
Година 2011 Километража 2160 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м Носивост 250000 кг
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.880 €
Булдожер
Година 2002 Километража Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 63 м Носивост 500000 кг
Година 2012 Километража 2145 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 36 м Носивост 225000 кг
Година 1996 Километража 5690 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
58.900 US$ EUR ≈ 54.820 €
Булдожер
Година 03/2017 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Носивост 400000 кг
Година 2004 Километража 5900 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 18 м
Година 2009 Километража 4560 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се