Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Италија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 7229 м/ч Сила
Италија, Lograto
автодигалка LIEBHERR LTM 1055-3.1 автодигалка LIEBHERR LTM 1055-3.1 автодигалка LIEBHERR LTM 1055-3.1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1055-3.1 Висина на подигање 40 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, TRIESTE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1997 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Италија, Imola (BO)
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Багер на тркала
Година 2003 Километража 21730 м/ч Сила
Италија, Roma
автодигалка LIEBHERR LTM 1095-5.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1095-5.1 Висина на подигање 58 м Дофаќач 19 м Носивост 95000 кг
Година 2009 Километража 90813 км Сила
Италија, TRIESTE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2016 Километража 4347 м/ч Сила
Италија, Cuneo
кула кран LIEBHERR 27 TT
1
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Кула кран
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 27 м Носивост 3000 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 3285 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
280.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 1992 Километража Сила
Италија, Termoli
автодигалка LIEBHERR LTM 1090-4.1 автодигалка LIEBHERR LTM 1090-4.1 автодигалка LIEBHERR LTM 1090-4.1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 109990 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2001 Километража 7781 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 4660 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
143.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2017 Километража 5443 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 2016 Километража 2892 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1996 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 40 м Носивост 55000 кг
Година 2004 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 8379 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 52 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1987 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1991 Километража 6591 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се