Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Грција

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2010 Километража 11544 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Ltm 1050 Висина на подигање 58 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1990 Километража Сила
Грција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500 8.1 Висина на подигање 50 м Дофаќач 63 м Носивост 500000 кг
Година 10/2014 Километража 35800 км Сила
Грција, Θεσσαλονίκη
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LG 1750
Година 10/2010 Километража 2713 м/ч Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1140 Висина на подигање 45 м Дофаќач 20 м Капацитет на крајот на стрелата 140 т
Година 1988 Километража Сила
Грција, Θεσσαλονίκη
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Грција, Karditsa
багер на тркала LIEBHERR 921 Β ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ '81 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 12/1981 Километража 10 м/ч Сила
Грција, Karditsa
багер на тркала LIEBHERR 921 Β ΣΕ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΟΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ '81
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 12/1981 Километража 10 м/ч Сила
Грција, Karditsa
багер на тркала LIEBHERR 921 багер на тркала LIEBHERR 921 багер на тркала LIEBHERR 921
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 12/1981 Километража 10 м/ч Сила
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 9000 м/ч Сила
Грција, Athens
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 5000 м/ч Сила
Грција, Αθήνα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 55 м
Година 1984 Километража 106000 км Сила
Грција, Chalkida
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 7070 м/ч Сила
Грција, Πάτρα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1045 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 16 м Носивост 45000 кг
Година 10/1986 Километража Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 98 м Носивост 750000 кг
Година 06/2018 Километража 215 м/ч Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1160 Висина на подигање 45 м Дофаќач 35 м Носивост 160000 кг
Година 10/1986 Километража Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
багер гасеничар LIEBHERR 954b за делови багер гасеничар LIEBHERR 954b за делови багер гасеничар LIEBHERR 954b за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се