Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Германија

Резултати од пребарување: 589 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

589 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.850 €
Автодигалка
Година 1991 Километража 132705 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 13500 м/ч Сила
Германија, München
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Überherrn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5045 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
15 години на Machineryline
товарач гасеничар LIEBHERR LR 636 * NEW UNDERCARRIAGE * EPA *
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 2018-01-01 Километража 4034 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
15 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
131.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2015 Километража 3200 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
135.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2015 Километража 6527 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
93.500 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 12/2016 Километража 1067 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
134.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 11/2014 Километража 3075 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2014 Километража 8470 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 11/2012 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел HTM 1004 - 10 m³ Носивост 15090 кг
Година 08/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
1.692.000 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел LTM 1300-6.2 Висина на подигање 114 м Дофат на стрела 78 м Дофаќач 7042 м Носивост 300000 кг
Година 12/2015 Километража 18475 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
622.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1055-3.2 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 48 м Дофаќач 16 м Носивост 55000 кг Брзина 80 км/ч
Година 09/2018 Километража 28085 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100-5.2 Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 66 м Дофаќач 19 м Носивост 100000 кг
Година 02/2019 Километража 44374 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070-4.2 Висина на подигање 65 м Дофат на стрела 48 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг Брзина 80 км/ч
Година 07/2018 Километража 38450 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
385.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел LTM 1040-2.1 Висина на подигање 47 м Дофат на стрела 39 м Дофаќач 9.5 м Носивост 40000 кг Брзина 80 км/ч
Година 05/2016 Километража 108130 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел LTM 1160-5.2 Висина на подигање 82 м Дофат на стрела 78 м Дофаќач 19 м Носивост 180000 кг Брзина 85 км/ч
Година 10/2019 Километража 17550 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2015 Километража 4270 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
124.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 12/2014 Километража 4457 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
164.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 12/2013 Километража 3450 м/ч Сила
Германија, Lübeck