Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Финска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка LIEBHERR LTM 1140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 65 м Капацитет на крајот на стрелата 140 т Брзина 70 км/ч
Година 1989 Километража 37000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка LIEBHERR LTM 1035-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т Брзина 70 км/ч
Година 1988 Километража 52000 км Сила
Финска, Helsinki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9800 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
автодигалка LIEBHERR LTM 1160/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 82 м Капацитет на крајот на стрелата 160 т Брзина 80 км/ч
Година 1996 Километража 17000 м/ч Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 10.52 м
Година 1999-02-16 Километража 65300 км Сила
Финска, HELSINKI
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
129.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2016 Километража 6500 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година Километража Сила
Финска, Honkajoki
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се