Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Европа

Резултати од пребарување: 2008 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LIEBHERR: 2008 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел LTM1070 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година 11/2005 Километража Сила
Полска, Bogucin
Import-Export Artur Stróżyk
Продавач на Machineryline: 4 години
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 06/2016 Километража 8400 км Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
103.700 € PLN 469.000 PLN
Багер на тркала
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража Сила 75 kW
Полска, Frydrychowo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2013 Километража 7138 м/ч Сила 120 kW
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
86.230 € PLN 390.000 PLN
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 4536 м/ч Сила 150 кс
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
43.780 € PLN 198.000 PLN
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Сила 105 kW
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
124.900 € PLN 565.000 PLN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 7766 м/ч Сила 272 кс
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
100.600 € PLN 455.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 10767 м/ч Сила 105 kW
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 9347 м/ч Сила 320 kW
Полска, Kowalewo Pomorskie
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016-01-01 Километража 7190 м/ч Сила 326 кс
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015-01-01 Километража 4526 м/ч Сила 299 кс
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021-01-01 Километража 151 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 26860 кг
Година 2000-06-06 Километража Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
112.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1040-2.1 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 10 м
Година 06/2007 Километража 262000 км Сила 278 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
289.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1095-5.1 Висина на подигање 78 м Дофат на стрела 58 м Дофаќач 19 м
Година 06/2008 Километража 92000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
112.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1040-2.1 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 10 м
Година 04/2007 Километража 92000 км Сила 278 кс
Полска, Częstochowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 2008 огласа
Прикажи
Претплати се