Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Чешка Република

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4200 м/ч Сила
Чехија, Hranice
Контактирајте го продавачот
аукција 16.430 € CZK 389.000 CZK
Багер гасеничар
Година 01/2001 Километража 20250 м/ч Сила
Чехија, Prostějov
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 5500 км Сила
Чехија, Praha 19
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 1999 Километража 9455 м/ч Сила
Чехија, Mnichovo Hradiště
Контактирајте го продавачот
190.000 € CZK 4.499.000 CZK
Уривање багер
Година 2007 Километража 13535 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
54.850 € CZK 1.299.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 507 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
кула кран LIEBHERR 35 K кула кран LIEBHERR 35 K кула кран LIEBHERR 35 K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 36 м Носивост 4000 кг
Година 1993 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 33.8 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг
Година 2001 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 32.7 м Дофат на стрела 43 м Носивост 6000 кг
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Багер на тркала
Година Километража 15211 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
аукција 105.500 € CZK 2.499.000 CZK
Автодигалка
Година 01/1993 Километража Сила
Чехија, Brno 14
Контактирајте го продавачот
22.100 €
Багер на тркала
Година 2003 Километража 18961 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LG 1750
Година 2013 Километража 29740 км Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LT 1090 Висина на подигање 40 м Капацитет на крајот на стрелата 90 т
Година 1983 Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 11218 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
51.600 € CZK 1.222.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1160 Дофат на стрела 45 м Дофаќач 35 м Носивост 160000 кг
Година 1986 Километража 96248 км Сила
Чехија, Brno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Железнички багер
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Havlíčkův Brod
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 40000 кг
Година 2003 Километража 351021 км Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
аукција 25.290 € CZK 599.000 CZK
Багер гасеничар
Година 01/2007 Километража 13000 м/ч Сила
Чехија, Ostrava - Heřmanice
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 42 м Дофаќач 17 м Носивост 60000 кг
Година 2000 Километража 179000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 70000 кг Брзина 90 км/ч
Година 1985 Километража 97588 км Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со предниот лопата
Година 2009 Километража 15500 м/ч Сила
Чехија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се