Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Бугарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа : Градежни машини LIEBHERR од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 45 м Дофаќач 21 м Носивост 140000 кг
Година 01/1990 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 24 м Носивост 20000 кг
Година 1975 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран LIEBHERR 90.1 HC кула кран LIEBHERR 90.1 HC
2
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 43.8 м Дофаќач 45 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.9 т
Година 1977 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Кула кран
Висина на подигање 36.5 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 1981 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 35 м Носивост 70000 кг
Година 1990 Километража 122000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
63.401,17 €
Багер на тркала
Година 2011 Километража 4300 м/ч Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1050-3.1 Висина на подигање 56 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг Брзина 80 км/ч
Година 09/2010 Километража 86000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2007 Километража 7300 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Бугарија, София
кула кран LIEBHERR 63 K кула кран LIEBHERR 63 K кула кран LIEBHERR 63 K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 23.1 м Дофаќач 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 1988 Километража Сила
Бугарија, Елин Пелин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 23.1 м Дофаќач 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 1993 Километража Сила
Бугарија, Елин Пелин
Контактирајте го продавачот
53.175,17 €
Багер на тркала
Година 2004 Километража 13000 м/ч Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2015 Километража 658 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
кула кран LIEBHERR 63 LC кула кран LIEBHERR 63 LC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 2.5 т
Година 05/2000 Километража Сила
Бугарија, Sofia
багер на тркала LIEBHERR A904 багер на тркала LIEBHERR A904
2
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2004 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се