Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Белорусија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 130.300 €
Кула кран
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг
Година 12/2007 Километража 8500 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
317.460 US$ EUR ≈ 295.400 €
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 3388 м/ч Сила
Белорусија, Мозырь
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.490 €
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 50 м
Година 2002 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.880 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
299.000 US$ EUR ≈ 278.300 €
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 3388 м/ч Сила
Белорусија
нови кула кран LIEBHERR Litronic нови кула кран LIEBHERR Litronic нови кула кран LIEBHERR Litronic
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2022 Километража Сила
Белорусија
кула кран LIEBHERR 71EC кула кран LIEBHERR 71EC
2
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.710 €
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5600 кг
Година 1992 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.530 €
Булдожер
Година 2005 Километража Сила
Белорусија
кула кран LIEBHERR 63K кула кран LIEBHERR 63K
2
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 59.560 €
Кула кран
Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 1992 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.880 €
Кула кран
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.570 €
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 33 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.8 т
Година 1990 Километража Сила
Белорусија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се