Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Белгија

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

68 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофаќач 70 м
Година 2001 Километража Сила
Белгија, Houthalen
Контактирајте го продавачот
159.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 8100 м/ч Сила
Белгија, Houthalen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 10000 м/ч Сила
Белгија, Houthalen
автодигалка LIEBHERR LTM 1750-9.1
1
Контактирајте го продавачот
7.500.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 750 т
Година 2022 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
19.600 €
Багер на тркала
Година 1996 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1989 Километража 10400 м/ч Сила
Белгија, Ooigem
кран гасеничар LIEBHERR LR 1300 кран гасеничар LIEBHERR LR 1300
2
Контактирајте го продавачот
650.000 €
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2011 Километража 21000 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
кран гасеничар LIEBHERR LTR 1060
1
Контактирајте го продавачот
345.000 €
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2010 Километража 4350 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
нови автодигалка LIEBHERR LTM 1150-5.3
1
Контактирајте го продавачот
1.600.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
нови автодигалка LIEBHERR LTM 1090-4.2
1
Контактирајте го продавачот
1.200.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 90 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка LIEBHERR LTM 1055-3.2
1
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2015 Километража 100000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка LIEBHERR LTM 1300-6.2 автодигалка LIEBHERR LTM 1300-6.2
2
Контактирајте го продавачот
1.600.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2020 Километража 18000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка LIEBHERR LTM 1500-8
1
Контактирајте го продавачот
1.275.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500-8.1 Капацитет на крајот на стрелата 500 т
Година 2009 Километража 85000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка LIEBHERR LTM 1500-8.1
1
Контактирајте го продавачот
2.850.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500-8.1 Капацитет на крајот на стрелата 500 т
Година 2016 Километража 37000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка LIEBHERR LTM 1500-8.1
1
Контактирајте го продавачот
2.000.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Капацитет на крајот на стрелата 500 т
Година 2014 Километража 25000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 11005 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2017 Километража 3397 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2002 Километража 12840 м/ч Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
19.600 €
Кула кран
Година 1995 Километража Сила
Белгија
автодигалка LIEBHERR LTM 1300-6.2
1
Контактирајте го продавачот
1.250.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел ltm 1300-6.2 Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2015 Километража 48000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка LIEBHERR LTM 1160-5.2
1
Контактирајте го продавачот
1.050.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1160-5.1 Капацитет на крајот на стрелата 180 т
Година 2020 Километража 14600 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/2011 Километража Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
325.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/2008 Километража 14000 м/ч Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 €
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Nivelles
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се