Филтри -

Градежни машини LGMG од Русија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LGMG од Русија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
105.300 € RUB 8.690.000 RUB
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20 м Носивост 250 кг
Година 2021 Километража Сила 48.8 кс
Русија, Московская обл., г. Химки
Контактирајте го продавачот
74.900 € RUB 6.180.000 RUB
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.7 м Носивост 230 кг
Година 2021 Километража Сила 48.8 кс
Русија, Московская обл., г. Химки
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
51.990 € RUB 4.290.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 9.7 м Носивост 454 кг
Година 2021 Километража Сила 24.8 кс
Русија, Ленинградская обл., Всеволожский район
Контактирајте го продавачот
17.450 € RUB 1.440.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 320 кг
Година 2021 Километража Сила 24240 kW
Русија, Казань
Контактирајте го продавачот
16.360 € RUB 1.350.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 450 кг
Година 2021 Километража Сила 24240 kW
Русија, Воронеж
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 5.5 м Носивост 230 кг
Година 2021 Километража Сила 24150 kW
Русија, Казань
Контактирајте го продавачот
13.060 € RUB 1.078.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 5.8 м Носивост 230 кг
Година 2021 Километража Сила 24225 кс
Русија, Ростов-на-Дону
Контактирајте го продавачот
20.000 € RUB 1.650.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 320 кг
Година 2021 Километража Сила 24240 kW
Русија, Воронеж
Контактирајте го продавачот
22.420 € RUB 1.850.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 13.8 м Носивост 320 кг
Година 2021 Километража Сила 24300 кс
Русија, Воронеж
Контактирајте го продавачот
14.450 € RUB 1.192.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 5.9 м Носивост 380 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Московская обл., г. Химки
Контактирајте го продавачот
51.990 € RUB 4.290.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 11.9 м Носивост 454 кг
Година 2021 Километража Сила 24.8 кс
Русија, Ленинградская обл., Всеволожский район
Контактирајте го продавачот
64.110 € RUB 5.290.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 1100 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Московская обл., г. Химки
Контактирајте го продавачот
67.620 € RUB 5.580.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м Носивост 910 кг
Година 2021 Километража Сила 48.8 кс
Русија, Московская обл., г. Химки
Контактирајте го продавачот
69.310 € RUB 5.719.000 RUB
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14.09 м Дофат на стрела 7.67 м Носивост 230 кг
Година 2021 Километража Сила 48.8 кс
Русија, Ленинградская обл., Всеволожский район
Контактирајте го продавачот
70.900 € RUB 5.850.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 680 кг
Година 2021 Километража Сила 29.9 кс
Русија, Московская обл., г. Химки
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се